SLIDE SLIDE SLIDE SLIDE SLIDE Slide new Slide new Slide new Slide new Slide new
Vytlačiť

Doplnkové služby

 

Bowling – večernú zábavu s priateľmi môžete stráviť pri dobrom nápoji a hraním bowlingu na našej bowlingovej dráhe.

Stolný tenis a stolný futbal – po celom dni strávenom v krásnej horehronskej prírode si môžete oddýchnuť s priateľmi pri turnaji v stolnom tenise, či futbale. V našej hale, určenej pre trávenie voľného času, sú dva stoly na stolný tenis a jeden na stolný futbal.
Športovú výbavu požičiavame na recepcii.

Detský kútik - ocenia rodičia pre ich malé ratolesti, aby si mohli v kľude vychutnať dobrú kávu a jedlo.

Biliard – Okrem bowlingu a stolného tenisu môžete tráviť voľný čas aj pri biliarde. Páni a chlapci, ale aj ženy a dievčatá určite ocenia spoločne strávený čas pri tejto nenáročnej, ale spoločenskej aktivite.

Požičovňa lyží – Ak sa rozhodnete stráviť čas na svahu v neďalekých lyžiarskych strediskách Telgárt alebo Polomka, radi vám zabezpečíme snowboardy alebo lyže v požičovni.

Požičovňa bicyklov – Ako inak najlepšie obdivovať krásy horehronskej prírody, ako z bicykla. Nemusíte sa trápiť s vozením vlastného, keď vám vieme požičať bicykel tu u nás. A aby ste nestrácali čas, najlepšie cyklotrasy vám tiež odporučíme.

Parkoviská – jedno pre osobné automobily alebo autobus sa nachádza priamo pred hotelom, druhé vo vzdialenosti cca 50 m od vchodu do hotela. Obe sú strážené kamerovým systémom.

Tenisový kurt - sa nachádza  200 m od hotela v blízkosti futbalového ihriska.

Futbalový štadión - ponúka priestor na viaceré športové aktivity.

Športové či tanečné kluby môžu u nás absolvovať sústredenia, pre turistov máme v okolí prekrásne náročné i menej náročné túry.

Volny cas